manyaq alem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

manyaq alem

tarife hesabı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forum Kuralları

YazarMesaj
DaViD ViLLa
Admin
DaViD ViLLa

Forum Kuralları Empty
MesajKonu: Forum Kuralları   Forum Kuralları Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 9:41 pm

1. Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları ve konuları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

2. Büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için mesajlarda ve konularda büyük harf kullanmak yasaktır.

3. Forum içerisinde tehdit edici,örf ve adetlere aykırı,din,dil,ırk,cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

4. Forum içerisinde diğer üyeye hakaret,küfürlü,argo ve aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz.Kullananlar uyarılmaksızın uzaklaştırılacaktır.Ayrıca siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda,genel ahlaka aykırı yazılar yayınlanamaz.

5. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir.(yardım,lütfen,acil gibi kişiye özel başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından çöpe yollanacaktır.)

6. Forumda özel mesajlar yönetimimiz tarafından kontrol altındadır.Bayan üyelerimize tanışma amaçlı,üyelerimize reklam yapmak amaçlı ve üye çekmeyi hedefleyen özel mesaj atan kişiler uyarılmaksızın sitemizden uzaklaştırılacaktır.

7. Küfür veya hakaret içeren,adaba aykırı,adult resim ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

8. Forum içinde Kredi kartı numarası,msn adresi,cep telefonu numarası,adres ve mail adresi gibi kişiler bilgilerinizi yada başkasına ait kişisel bilgileri vermek kesinlikle yasaktır.

9. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular yöneticiler tarafından kapatılır.

10. Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek admin veya moderatörlerin görevi değildir.Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

11. Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

Lütfen kurallar bir kerede olsa okunsun.Üye olduktan sonra kabul etmiş sayılacağınızdan hiçbir şekilde itiraz hakkınız bulunmamaktadır..
black-devil Yönetimi
http://black-devil.eniyiforum.org

Forum Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası